Ben Affleck 15 Central Park West’e mi taşınıyor?

0

Ben Affleck, sevgilisi Lindsay Shookus ile birlikte bu hafta New York City, 15 Central Park West’te aylığı 39 bin dolara bir daire baktı.

Ben Affleck‘in gezdiği 39 bin dolar değerinde olan New York City‘taki daire, Central Park ve Hudson Nehri manzarasına sahip. 256 metrekare büyüklüğündeki üç yatak odalı dairenin yer aldığı binada özel bir sinema, havuz ve hizmetçi servisi de bulunuyor.

Binanın çok sayıdaki ünlü sakinlerinden sadece bir kaçı Robert de Niro, Mark Wahlberg, Kelsey Grammer, Sandy Weill ve Alex Rodriguez.

Bazıları Robert A. M. Stern tarafından tasarlanan evleri satın alırken bazıları kiralamayı tercih ediyor. Ben Affleck’in de bu hafta binada üç odalı, 3.5 banyolu kiralık bir daireyi gezdiği öğrenildi.

Affleck, kız arkadaşı Lindsay Shookus ile birlikte, bir zamanlar Wahlberg’in oturduğu 26C numaralı daireyi gezdi.

Daire 256 metrekare, yerden ısıtmalı zemine sahip, yüksek tavanlı ve geniş pencereli. Şu anda aylık 39.000 dolar isteniyor kira için. Aynı daire Nisan 2016’da 46.000 dolara kiralıktı.

Ben Affleck’in dairede sevgilisi ile birlikte kalmayacağı, sadece kendisi ve çocukları için baktığı öğrenildi.

Daire beklendiği üzere tamamen lüks özelliklere sahip; paslanmaz çelik eşyalar ve mermer döşenmiş banyolar gibi. Ve ortak kullanım alanlarında film odası, kapalı havuz ve spa, özel restoran, kütüphane ve şarap mahzeni gibi olanakları var.

Affleck’in California, Brentwood’daki evini ise eski karısı Jennifer Garner kullanıyor. O ev de bir zamanlar Cindy Crawford’a ve Rande Gerber çiftine aitti.

İlgili:  24 dakikada New York-İstanbul
Share.

Comments are closed.