Tolga Karel: Amerika’da iş adamı oldum, Türkiye’ye dönmem

0

Oyuncu Tolga Karel, oğlu Cihangir’in annesi Günay Musayeva ile boşandıktan sonra Sarah Margaret Scott ile evlenerek Amerika’da Chicago‘ya yerleşmişti. Bu evliliğinden de Mia adında bir kızı olan Karel geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye döndü.

Tolga Karel, ilk eşi Günay Musayeva ve oğlu Cihangir ile

Eski eşinin oğlunu kendisine göstermediğini öne süren oyuncu, savcılığa başvuracağını belirterek şunları söyledi: “Oğlumu göremiyorum. Bu hafta başvurularda bulunup görmek için uğraşacağım. Onu çok özledim. Mia da, Cihangir de benim evladım. Birbirleriyle buluşup mutlaka iyi bir kardeş olacaklarını düşünüyorum. Eski eşimi kötü söylemlerinden dolayı Allah’a havale ediyorum.”

Tolga Karel, Amerikalı eşi Sarah Margaret Scott ile

Nafaka da öderim jip de alırım

Karel “Param yok” diyerek oğluna aylık 500 TL nafaka verip yeni eşine 600 bin TL’lik jip alması sorulunca “Nafaka ödemediğim yalan. Nafakamı da öderim, 600 bin TL’ye araba da alırım. Benim için kıymetli olduğu için aldım. Eski eşime de almıştım” diye konuştu.

Chicago

Büyük yatırım yaptım

Oyunculuğu bıraktığını açıklayan Karel, “Artık iş adamıyım. Amerika’da sağlık sektörüyle ilgili çok büyük yatırımlar yaptım. Saç ekimi üzerine, dönmeyi düşünmüyorum” dedi.

Tolga Karel, Amerikalı Sarah Margaret Scott ile evlenmek için Dominik’te Playa Las Ballenas adasını kiralamış ve bir kumsal düğünüyle evlenmişti

Tolga Karel, eşi Sarah Margaret Scott ile Chicago’daki evlerinin önünde

Tolga Karel ve Sarah Margaret Scott kızları Mia’nın doğumunda


ABD Çalışma Vizesi

İlgili:  THY hostesi, ABD’deki otel odasında ölü bulundu!
Share.

Comments are closed.