Gersan ve Tesla arasında gizlilik sözleşmesi

0

Gersan Elektrik ve Tesla, Türkiye’de elektrikli araç şarj istasyonları üretimi ve montajı ile ilgili olası bir ticari ilişkiyi değerlendirmek üzere gizlilik anlaşması imzaladı.

Gersan Elektrik Tesla Motors Netherlands ile tek taraflı gizlilik sözleşmesi imzaladığını duyurdu.

Şirketten dün akşam KAP’a yapılan açıklamada, sözleşmenin Tesla ile Gersan Elektrik arasında, AC/DC elektrikli araç şarj istasyonları üretimi ve montajı ile ilgili olası bir ticari ilişkiyi değerlendirmek için imzalandığı belirtildi.

Açıklamaya göre Tesla, bu amaçla sadece kendi teknolojisi, üretimi, planlamaları ve operasyonları ile ilgili gizli veya özel bilgileri açıklayabilir.

1980 YILINDA KURULDU

Gersan A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretiyor. Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başladı. 1985 yılından itibaren Gersan A.Ş. üretime devam ediyor. Şirketin ana faaliyet alanları enerji nakil hatları, mekanik taşıyıcı sistemleri, binalar, sanayi tesisleri, fabrikalar, havaalanları, petrol-Gaz rafinerileri, alışveriş Merkezleri,oteller gibi tesislerin sistemlerinin ihtiyacı olan BUSBAR sistemleri, kablo taşıma ve askı sistemleri, topraklama ve yıldırımdan korunma sistemleri, pano ve rack kabinleri,elektrikli araç şarj istasyon sistemleri, otomasyon sistemleri, led-Bus aydınlatma sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, çeşitli özel taşıyıcı, çelik konstrüksiyon sistemleri.

İlgili:  Almanya'dan gelen açıklamaların ardından dolar 3.54'ü aştı
Share.

Comments are closed.