Yavuz Yılmaz, sunucu Neşe Sapmaz’la 3 yıl birliktelik yaşamıştı

0

Bugün hayatını kaybeden eski Başbakan Mesut Yılmaz‘ın oğlu Yavuz Yılmaz‘ın Neşe Sapmaz’la 3 yıl süren bir ilişkisi vardı. 2012 yılında başlayıp 2015 yılında ayrılıkla sonuçlanan bu ilişkide Neşe Sapmaz aileyle tanışmıştı. Hatta bu süreçte Neşe Sapmaz’a Yavuz Yılmaz’ın annesinden 200 bin lira değerinde yüzük de hediye edilmişti. Yavuk Yılmaz evlilik teklifi de etti ama 3 yılın sonunda anlaşamayıp dostça ayrıldılar.

Eski Başbakan’lardan Mesut Yılmaz‘ın evinde silahla intihar ettiği ileri sürülen 38 yaşındaki büyük oğlu Yavuz Yılmaz ile spiker Neşe Sapmaz‘la aşk yaşıyordu.

2012 yılında birlikte olmaya başlayan çifte herkes evlenecekleri gözüyle bakıyordu.

EVLENME TEKLİFİ

Neşe Sapmaz, Yavuz Yılmaz’ın kendisine evlenme teklif ettiğini sosyal medya hesabından “Ve teklif etti. ‘Evet’ dedim. Gelin ata bindi” notuyla paylaşmıştı.

EVLİLİK YERİNE AYRILIK

3 yıl sonra (2015 yılında) Yavuz Yılmaz ile Neşe Sapmaz‘dan düğün davetiyesi beklenirken ayrılık haberi geldi. Zaman zaman ayrıldıkları dedikodularıyla gündeme gelen ve el ele poz verip dedikoduları yalanlayan sevgililer ilişkilerine nokta koydu.

YÜZÜK HEDİYE ETMİŞTİ

Berna Yılmaz‘ın gelin adayı Neşe Sapmaz’a üç pırlanta taştan oluşan 200 bin TL’lik yüzük hediye ettiği haberleri de medyada çıkmıştı.

Neşe Sapmaz, Yavuz Yılmaz’ın acı haberinin ardından instagram’ından bu paylaşımı yaptı:

İlgili:  Türkiye'de ailesinin bakamadığı çocuk sayısı son 5 yılda yüzde 250 arttı
Share.

Comments are closed.