Nazar etme ne olur, çalış senin de olur!

0

Akşener’i siz büyütüyorsunuz gözünüzde

Erdoğan gerçek rakibinin Muharrem İnce olduğunu bildiği için diğerlerine saldırarak enerji israfı yapmak istemiyor. Bütün gücüyle İnce’ye yükleniyor.

2. turda AKP’liler dışında herkesin oyunu alabilecek tek aday İnce’dir. ikinci turda Erdoğan’ın oyları kendisine yetmez. İlk turda ona vermeyenler 2. turda da vermeyeceğini göre…

Muharrem İnce Erdoğan’ın hiç beklemediği ve açığını bulamadığı bir aday.

Erkek, Sünni, kardeşi kapalı, Feto’yle ilişkilendirilemiyor, yıllardır siyasette, ne Kürtlerle sorunu var ne Milliyetçilerle, dili pabuç gibi, zeki, hırçın ve diplomalı.

Erdoğan için kabus.

birlesmis milletler genel telesekreteri

He canım heeeee.

Sanki İnce’yi AKP’liler gündemde tutuyor.

Adam canla başla çalışıyor, gerekirse tehdit ediyor, esiyor, gürlüyor. Arkasında çığ gibi büyüyen bir kitle var, zaten CHP vardı.

Yiyorsa çıkarmasınlar Tv’ye, yiyorsa haber yapmasınlar.

Kusura bakmayın ama bazı şeyler zorla inatla oluyor. Kılıçdaroğlu naifliğinde bile yandaş kanallar bu kadar yayın yapabiliyordu ancak.

Zor, oyunu bozar.

Hiç öyle AKP öne çıkarıyor falan ağlamayın.

İnce ve biz destekçilerinin yoğun çabaları sayesinde oluyor bütün bunlar.

Nazar etme ne olur, çalış senin de olur!

geyikli baba

Muhalefet arasında husumet yaratmaya çalışan söylemleri daha çok görürüz.

Sistem çok basit, önümüze her gün 40 tane anket geliyor, hepsinde Muharrem İnce önde Meral hanımdan.

Dolayısıyla ikinci tura Erdoğan ve İnce birinci girecek gibi.

Sonrasında ülkücüsü, muhafazakarı, kürdü, solcusu, komünisti, akıllısı-delisi, ateisti-deisti, fırıncısı-çiftçisi, alevisi-sünnisi hep beraber sayın İnce’ye oylarımızı verip onu cumhurbaşkanı yapacağız.

İnce başkan zaten o makama gelince, yukarıda Türkiye’nin bir özeti gibi sıraladığım tüm kesimlerden yanına yardımcılar alacak, hep beraber gerçek bir Türkiye yaratacağız. Birbirine kem kem bakmayan, sofrasını sohbetini birbirine kapatmayan insanların ülkesini yani.

İlgili:  Muharrem İnce oyunu kullandı

andom

Başından beri Meral Akşener’in balon olduğunu savunanlardanım.

Nitekim o balon Muharrem İnce’nin sahneye çıkmasıyla patladı. Meral Akşener uzun zamandır görmediğimiz hararetli muhalefet arayışının neticesiydi. Muharrem İnce öz güveni ve dobra dobra muhalefetiyle Akşener’i bastırdı.

Dobra muhalefet ihtiyacının ardından bilinçli seçmen vaatlere ve bu vaatleri gerçekleştirme olasılığına bakar. Meral Akşener’in vaatleri ütopik ve popülist kaçıyor Muharrem İnce’ye göre. Ayrıca Muharrem İnce’nin arkasında 95 yıllık bir parti birikimi var. Sicili de Meral Akşener’e göre temiz.

İkisi birbirinin alternatifi gibi gözükmese de ortada bir gerçek var…

Muharrem İnce’nin sahneye çıkmasıyla aranan kan bulundu.

erdlbbr

Share.

Comments are closed.